Шторм «Немо» насувається на США: влада готує евакуацію населення

Февраль 08 10:02 2013

Сніговий шторм «Немо» насувається на північно-східне узбережжя США. Синоптики попередили, що ця буря може стати найсильнішою за 35 років.
Національна служба погоди прогнозує нульову видимість, швидкість вітру близько 60 кілометрів на годину, з окремими поривами 90-120 кілометрів на годину. Як очікується, за найближчу добу в ряді штатів випаде від 40 до 60 сантиметрів снігу. Найгірша ситуація може скластися в Нью-Йорку, Вестчестер, Коннектикуті і Лонг-Айленді.

У зв’язку з попередженням в Бостоні закриті школи, влада Нью-Йорка закликали городян пересидіти стихію вдома і не виходити на вулицю без потреби. Влада відрапортували про готовність снігоприбиральної техніки і достатніх запасах солі для посипання вулиць. Ряд компаній відпустили співробітників працювати по домівках.

Авіакомпанії скасували понад 1,7 тис. запланованих на 8 лютого рейсів, порушена робота низки великих аеропортів, у тому числі в Нью-Йорку, Чикаго і Бостоні. Штат Массачусетс призупинить рух поїздів і обговорює питання про закриття доріг.

«Таке відбувається не кожен день. Це буде дуже небезпечна зимова буря», — заявив метеоролог Національної служби погоди в штаті Массачусетс Алан Данхем.

Втім, синоптики заспокоюють, що до урагану «Сенді» цій бурі далеко, і відновлення після неї займе всього пару днів. Крім того, на уїк-енд очікується різке потепління, а в понеділок — дощі.

  Article "tagged" as:
  Categories: