З весни українці будуть платити за «хрущовки» і дачі

Февраль 04 08:42 2013

Українські чиновники продовжують відточувати систему вибивання грошей з чесних українців законними способами.
Головне-придумати не дуже скандальний закон, протиснути його в Раді, а потім внести в нього кілька суттєвих правок.
Вже навесні 2013 українцям доведеться платити податки за квартири площею більше ста двадцяти квадратних метрів і за будинки, площа яких більша, як двісті п’ятдесят квадратів.

Однак юристи говорять, що про ці цифри вже можна забути. Мовляв, якими б не були ваші приміщення, якщо їх більше одного — податок візьмуть з кожного квадрата другої квартири, дачі і т.д.

Збільшити дірку в сімейному гаманці можуть кухні та коридори.

Також новий закон захищає багатіїв. Адже, однаково будуть платити і власник елітного житла в центрі міста, і бабуся в глухому хуторі, якщо у неї, не дай Бог, два будинки.

Мінфін поки думає над тим, щоб збільшити площу квартир без оподаткування до 200 квадратів і будинків до 500. Крім того, податок ще й буде залежати від ціни житла. Будуть платити лише ті, у кого квартира коштує більше мільйона гривень, а будинок — близько 3 мільйонів. Якщо це внесуть до закону, то українцям стане легше жити.

Однак досвідчені юристи радять перевіряти у квітні поштову скриньку, тому що якщо платіжку з податкової упустите, то заплатите ще й штраф — 20% від суми податку.

  Article "tagged" as:
  Categories: