У Києві на водіїв чекає спецпідрозділ «Кобра»

Февраль 04 08:55 2013

Лютий місяць 2013 року почався добре для всіх, крім столичних порушників ПДР — Київ буде патрулювати спеціальний підрозділ ДАІ, раніше відоме як «Кобра».
Згідно з інформацією прес-служби ДАІ, з 4 по 28 лютого дороги столиці відвідають співробітники спеціального загону дорожньо-патрульної служби спеціального призначення при Міністерстві внутрішніх справ України, раніше відомі як підрозділ «Кобра». З метою підвищення безпеки дорожнього руху та на виконання наказу № 76 «… про активізацію профілактичної роботи … », Кобра буде допомагати столичним інспекторам протидіяти злочинам, пов’язаним з автомобільним транспортом.

Попереджаємо любителів «обхитрити ПДР» — співробітники загону відомі своєю принциповістю і непоступливістю в питаннях порушення закону. Спеціальні оперативно-профілактичні заходи на території Київщини триватимуть до кінця лютого.

Нагадаємо, бійці спеціального призначення, якщо нічого не помінялося з листопада минулого року, роз’їжджають на білих «Октава» з блакитними номерами, що починаються на 02. Законослухняним водіям боятися нічого — крім цивільних водіїв, колишня «Кобра» перевіряє і самих «даішників».

  Article "tagged" as:
  Categories: