«Підполковник ДАІ Києва «замовив» журналіста за $10 000″, — Дорожній контроль

Февраль 04 13:12 2013

З своїх джерел «Дорожній контроль» отримав інформацію, що на журналіста газети «ДК» Андрія Дзіндзя відкрито полювання. Заступник начальника Полиця ДАІ м. Києва Тищенко В.В. за $ 10 000 найняв бандитів, які повинні розправитися з нашим журналістом.

Група виконавців приїхала з Донецька і з неділі вже знаходиться в м. Києві. Тищенко В.В. поставив завдання поламати ноги журналісту «ДК» А.Дзіндзе і відрізати йому кінчик язика. На даний момент за Андрієм ведеться стеження — встановлюються маршрути його пересування. Також нам відомо, що групу бандитів возять по місту самі співробітники ДАІ.

Відзначимо, що між Тищенко та дзіндзя вже півтора року триває конфлікт, що підтверджують множинні відеозапису. Крім цього, 25 січня, підполковник Тищенко подзвонив Андрію на мобільний телефон і в ході розмови назвав дзіндзя «тварюкою», а також явно загрожував. Даний розмова був опублікований на youtube.com після чого Тищенко «влетіло» від начальства.

Більше того, кілька місяців тому, підполковник Тищенко офіційно звертався до прокуратури з вимогою порушити кримінальну справу проти А.Дзіндзі. Це сталося після того, як «ДК» викривши злочинну діяльність приватних штрафмайданчиків ДАІ, які, за інформацією «ДК», курирує безпосередньо сам Тищенко. Однак, в прокуратурі Тищенко «послали», що його дуже розлютило.

  Article "tagged" as:
  Categories: