«Дорожній контроль» готується до протистояння з працівниками «Кобри»

Февраль 04 13:21 2013

У засобах масової інформації з’явилася новина про те, що починаючи з 4 і по 28 лютого поточного року на дорогах столиці та Київській області працюватимуть бійці спеціального підрозділу особливого призначення ДПС МВС України (колишня «Кобра»). ДАІ направляє їх у допомогу місцевим автоінспекторам для «…. підвищення безпеки на автошляхах, активізації профілактичної роботи серед водіїв, зниження тяжкості ПДР і протидії злочинам, пов’язаних з використанням транспортних засобів».

Разом з тим, починаючи з 4 і по 28 лютого поточного року керівництво «Дорожнього контролю» оголошує про проведення у місті Києві та області спецоперації «Інспектор Кобра — Злочинець». Суть відпрацювання полягає в тому, що всі активісти «ДК» зобов’язані знаходити патрулі КОБРИ, безпричинно перевіряти у них службові посвідчення, а також фіксувати найменші порушення ПДР «елітними» ДАІшниками.

Безпричинні і масові перевірки документів у інспекторів КОБРИ повинні виявити бандитів. Адже як ще можна переконатися в тому, що це працівник міліції не перевіривши його службове посвідчення? Нагадаємо, що в ході останньої відпрацювання, яку проводила КОБРА у листопаді 2012 року, «Дорожній контроль» виявив масу порушень цими ДАІшниками. Інспектори КОБРИ порушували ПДР і збивали людей на тротуарах.

На сьогоднішній день, підрозділ ДАІ КОБРА є головною загрозою безпеки дорожнього руху. «Дорожній контроль», як організація по боротьбі з корупцією в правоохоронних органах, поставив собі за мету домогтися ліквідації КОБРИ як незаконного збройного формування на території України. Так що незабаром на сайті «ДК» з’являться нові сюжети про даному підрозділі.

  Article "tagged" as:
  Categories: