Авіакомпанія Коломойського знову скасувала рейси

Февраль 04 09:17 2013

Авіаперевізник бізнесмена Коломойського, Дніпроавіа, що оголосила себе банкрутом, знову скасувала рейси у столицю України.

Зокрема, станом 09:15 4 лютого, відмінено три рейси з аеропорту «Бориспіль» (Київ) до Дніпропетровська і один рейс зі столиці до івано-Франківська.

Це рейси:

09.35 Київ — Дніпропетровськ Z6 1

13.10 Київ — Дніпропетровськ Z6 3

17.00 Київ — Дніпропетровськ Z6 5

20.50 Київ — Дніпропетровськ Z6 53.

Причини скасування внутршньоукраїнських рейсів невідомі.

Варто зазначити, що трохи більше тижня тому працівники «Дніпроавіа» у Дніпропетровську вимагали виплатити зарплату за останні два з половиною місяці. Їм заборгували десять мільйонів гривень. В акції взяли участь 150 працівників підприємства. Загалом, там працює сімсот людей. Частину грошей керівники «Дніпроавіа» обіцяють віддати вже до кінця місяця.

Заборгованість пояснюють тим, що з підприємством не розрахувався «Аеросвіт», який орендував літаки та екіпажі у дніпропетровських колег. Авіаперевізник винен «Дніпроавіа» близько ста сімдесяти мільйонів гривень.

Пізніше стало відомо, що Дніпропетровською прокуратурою з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері внесено дані до Єдиного реєстру досудових розслідувань та відкрито кримінальне провадження за фактом безпідставної невиплати заробітної плати працівникам ПАТ АК «Дніпроавіа».