АероСвіт розпочав виплати коштів за скасовані рейси

Февраль 04 08:50 2013

Авіакомпанія банкрут поступово повертає гроші за квитки на скасовані рейси, але чекати доводиться довго. Так стверджують пасажири Аеросвіту, які подали заяви на повернення своїх коштів.

У прес-службі компанії не коментують, скільки вже компенсовано і скільком пасажирам, на сайті «Аеросвіту» лише офіційні вибачення за незручності та запрошення заповнити анкету в електронному вигляді на повернення грошей за квитки. Нагадаємо, 29 грудня 2012 суд Київської області почав провадження у справі про банкрутство компанії. У компанії були затримки з виплатою зарплат льотному складу, почастішали скасування рейсів через заборгованостей перед аеропортами за обслуговування повітряних суден.

За даними Державіаслужби, виплати компенсацій вимагають близько 6000 чол., Вже повернуто понад 400 тис. грн. Якщо прикинути, що один квиток коштує до 4000 грн, виходить, що компанія розрахувалися приблизно з сотнею щасливчиків. Один з них, Олексій, на форумі «жертв« Аеросвіту »розповідає: він добився грошей через два тижні після заповнення анкети, причому довелося щодня дзвонити на гарячу лінію і відправити два десятки листів на e-mail.

В Державіаслужбі кажуть: компенсують в першу чергу тим, хто купив квитки в касах «Аеросвіту» або на її сайті. А що робити іншим? Зараз Державіаслужба формує реєстр заявок пасажирів, які купили квитки на рейси «Аеросвіту». Після перевірки даних складуть графік повернення коштів і почнуться виплати (можливо, з держбюджету), але коли це буде — невідомо. Оціночно йдеться про суму в 5-6 млн грн, приблизно стільки заморожено судом на рахунках «Аеросвіту».

Юрист Володимир Столітній радить постраждалим стукатися в усі двері: зареєструватися в Державіаслужбі і подати позов до суду. «Можна відсудити і більше, ніж ціна квитка, якщо надати суду докази понесених збитків або упущеної вигоди: чеки, путівки, квитки, інші документи», — говорить Столітній.

  Article "tagged" as:
  Categories: