Ветеринари врятували життя собаці стаканом горілки

Февраль 03 09:29 2013

Зловживання алкоголем загрожує серйозними проблемами зі здоров’ям, які можуть закінчитися вельми і вельми сумно. Тим не менш, іноді міцні напої можуть врятувати життя. Подібний випадок стався в австралійському Мельбурні.
27-річний Стейсі Замміта був щасливий, коли на Різдво друзі подарували йому крихітного американського стаффордширського тер’єра. Двомісячний щеня, якому дали кличку Клео, виявився надзвичайно цікавим. Він усюди слідував за господарем, попутно обнюхуючи і пробуючи на смак незнайомі речі.

Напередодні Нового року Стейсі і його товариші, що захоплюються автомобілями, проводили час у гаражі. Нетяма Клео зауважив, що з радіатора капає цікава пахуча рідина, яку він не забув спробувати на смак. Очевидно, «напій» сподобався собаці, тому що він пив антифриз до тих пір, поки йому не стало по-справжньому погано. Господар, відшукавши трясся Клео в купі запчастин, зрозумів, що його вихованець вмирає, і моментально відвіз його до ветеринара.

«Вислухавши хлопця, ми зрозуміли, що сталося з твариною. Для Клео, чия вага не досягає 3 кілограмів, достатньо було невеликої кількості антифризу, щоб розвинулася ниркова недостатність», — пояснив ветеринар Скотт Холл. Несподівано спритна медсестра згадала, що протиотрутою, нейтралізуючим небезпечний метиловий спирт, з якого і складається антифриз, є спирт етиловий. Завдяки щасливому випадку в неї в машині виявилася пляшка горілки, подарована співробітниками медустанови.

Лікарі вставили в ніс і шлунок Клео дві трубки і дві доби протримали його на крапельниці, дозовано вводячи алкоголь в організм цуценя. У загальній складності малюк вжив пляшку горілки.

«Через два дні щеня повністю одужав, правда, його мучило похмілля: він багато пив, подовгу лежав, але потім підбадьорився і добре поїв. Перед Новим роком ми віддали Клео господареві», — розповіла медсестра, яка і врятувала песика.

  Article "tagged" as:
  Categories: