Вчитель фізики згорів, коли намагався спалити сміття на городі

Февраль 03 19:31 2013

45-річний чоловік загинув при вельми дивних обставинах — живцем згорів на своєму городі. Ні передсмертної записки не залишив, ні видимих ??причин на те, що б звести рахунки з життям, у нього не було. Принаймні, так кажуть родичі та сусіди.

Дружина покійного Люба не може оговтатися після шоку. Вона першою виявила його тіло за будинком на городі.

Сім’я Левицьких жила дружно — двоє дітей, добротний цегляний будинок, господарство — кури, кози. Любомир викладав у школі в сусідньому селі Сівка-Войнилів фізику та інформатику, його дружина Люба — завуч тієї ж школи. Односельці кажуть, жили душа в душу, ніхто не чув у них ніяких скандалів і суперечок. Люба на правах начальника навіть уроки в розкладі чоловікові ставила трохи пізніше, щоб він встигав погодувати худобу. Та й сусідам Любомир ніколи не відмовляв — кому сіно скласти допоможе, кому підремонтувати що. У загальному. На всі руки був майстер.

У той нещасливий день, 31 січня, в школу повинна була приїхати перевірка з області. Тому Люба поїхала на роботу раніше. А Любомир мав приїхати до першого уроку. Але коли він на роботу так і не вився, а мобільний його вперто мовчав, дружина захвилювалася.

Перевіряючі в школу так і не приїхали, і Люба, відчуваючи недобре, відпросилася раніше і поїхала додому. Щоб було швидше, підвезти її погодився колега по роботі.

Тіло обгорілого чоловіка вона виявила сама. За будинком, на городі.

— Вона страшно кричала, — говорить сусідка Софія. — Ми побігли до неї і побачили жахливу картину: скорчене, обгоріле тіло … Викликали «швидку», міліцію.

Передсмертної записки в хаті знайшли. Односельці досі дивуються, навіщо він своїм рідним і близьким таку біду сотворив. Крім дружини і дітей, в сусідньому селі живуть батьки, брат і сестра.

У похоронній процесії деякі чоловіки тихенько обговорювали нібито причини трагедії. Кажуть, це, швидше за все, нещасний випадок: Любомир вийшов на город щось спалити і взяв із собою каністру «хімії» місцевого виробництва. Ця речовина нібито «блокує» подих, ось, напевно відкрив, почав підпалювати, воно й спалахнуло, а може і на нього попало, а раз дихати не міг, то і допомогти собі не було сил.

Інші твердили про те, що, в той день Любомир їхав на роботу, але не дочекався автобуса і взяв таксі. Але чомусь в школу не поїхав, а повернувся додому. Чому — залишається питанням.

Одним словом, таємницю своєї загибелі сільський вчитель забрав із собою в могилу.

А от син Женя недобре відчув на відстані. Про це нам розповів його однокласник Сергій:

— Коли Любов Євгенівна (мама Жені. — Авт.) Стривожилася, що Любомир Євгенович не відповідає на дзвінки, подзвонила дочці Юлі, а та — Женьки. Женя чомусь відразу сильно розплакався, хоча ще й не знав, що батька немає в живих. Він, напевно, відчув якусь біду.

Тепер Любе доведеться звикати жити однією і самої піднімати двох дітей. Поки вона про це не думає, все твердить, що цього не переживе.

Цікавий той факт, що обох подружжя звали однаково — Любомир Евгентевіч і Любов Евгентевна, народилися вони в один рік і день народження у обох 7 і 8 лютого. Обом виповниться 45 років.

Офіційно

Людмила Гласова, прес-секретар прокурора Івано-Франківської області:

— Розглядаються всі версії, від нещасного випадку до особистих взаємин у родині. Попередньо встановлено, що чоловік був облитий паливно-мастильними матеріалами, чим саме — поки невідомо. Також поруч з ним знайшли сірники і запальничку.

Попередня експертиза слідів насильницької смерті не виявила. За фактом відкрили кримінальну виробництво за статтею «доведення до самогубства».

  Article "tagged" as:
  Categories: