«Україна це політична блондинка, хоче в ЄС і Митний союз», — Кравчук

Февраль 03 09:06 2013

Екс-президент упевнений, що наша країна не може отримати Асоціацію з Євросоюзом через проблеми з правом.

Україна не може підписати договір про Асоціацію з Європейським союзом через проблеми з верховенством права, заявив у суботу в ефірі «5 каналу» екс-президент України Леонід Кравчук.

За його словами, саме тому представники Митного союзу намагаються скористатися цією ситуацією і вплинути на зміну інтеграційного спрямування України. Крапку в цьому питанні, на думку Л.Кравчука, може поставити підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом.

«У нас була дуже велика проблема з верховенством права, з демократією і правами людини. І завдяки цим великих проблем, у тому числі і у відсутності справжньої судової реформи, ми втратили в Європейському союзі можливості швидше і об’ємніше вступити в Європейський союз. Таким чином, ми туди не вступили, не можемо приєднатися навіть до асоціації, поки. А ось Митний союз він відкритий для нас завжди … Якби ми зараз підписали угоду про асоціацію, і ми, і Росія перестали б про це говорити, стало б все всім зрозуміло. А поки ми невістка на виданні Кравчук «, — зазначив Кравчук.

  Article "tagged" as:
  Categories: