У Батьківщині новий конфлікт: Порошенка «пропихають» у мери Києва

Февраль 03 08:51 2013

Олександр Бригинець незадоволений тим, що його звинуватили в підтримці Порошенко на виборах мера Києва.

У «Батьківщині» тривають чвари. Після того, як В’ячеслав Кириленко висловив своє здивування тим, що «частина київських депутатів підтримує (кандидатуру в мери столиці) Петра Порошенка. До цієї групи відноситься і Олександр Бригинець », той образився. «Ну от, Кириленко Вже почав оббріхуваті мене Тільки того, Що я не підтрімав Його и Його 3-х колег повернення до партії» За Україну «після проходу в парламент Під прапорами» Батьківщини «, — написав Бригинець в Facebook.

«Він заявивши, Що я підтримую кандидатуру П.Порошенка на захід Киева …. Насправді, я допускаю будь-яку кандидатуру, аби Ліше її підтрімалі «Батьківщина», «Свобода» і «УДАР». Безумовно Пріоритет у Кличка, альо Це Може буті и Томенко, и Порошенко, и Бондаренко, и Бригинець, и Кириленко … Альо за умов, Якові я Вже назвавши », — пояснив нардеп.

Нагадаємо, раніше В’ячеслав Кириленко, Ксенія Ляпіна, Іван Стойко та Олег Медуниця відновили своє членство в партії «За Україну!». Бригинець на це сказав: «Розшарування у фракції» Батькивщіна «почалось ((((»

  Article "tagged" as:
  Categories: