Туалети в потягах Hyundai будуть платні

Февраль 03 13:05 2013

Туалети для пасажирів в швидкісних потягах «Хюндай» можуть стати платними. Про це журнал Україна повідомило джерело в Укрзалізниці.
Наразі розглядається варіант запровадження плати за користування туалетом в економ-класі, таким чином знизивши вартість квитка на кілька відсотків.

Для пасажирів бізнес-класу туалети будуть безкоштовні, їхня вартість буде закладена в ціну квитка.
Зазначимо, що нещодавно, «Українська залізнична швидкісна компанія» (УЗШК), яка експлуатує потяги «Інтерсіті» і «Інтерсіті+» (Hyundai і Skoda), прийняла рішення ввести плату за користування бездротовим інтернетом у потягах Hyundai.

«Особисто мені за весь час користування Wi-Fi на маршруті Харків-Київ довелося заплатити близько 27 грн», — додав Лобойко.

Він нагадав, що наразі послуга користування інтернетом надається у вагонах як першого, так і другого класів потягів Hyundai на всіх маршрутах, окрім напрямку Київ-Дніпропетровськ.

Як повідомляли «Коментарі», в травні 2012 року перед введенням в експлуатацію швидкісних потягів Hyundai «Укрзалізниця» повідомила, що у вагонах встановлено системи WiMAX і Wi-Fi. Крім того, встановлено 207 радіовеж із 223 на ділянці Львів-Київ-Донецьк та 12 радіовеж із 24 на ділянці Полтава-Харків.

  Article "tagged" as:
  Categories: