МММ-2013 продовжує набирати обертів

Февраль 03 13:47 2013

Чимало людей, переконаних в життєздатності «МММ — 2013», поспішили зробити вклади саме в розпал війни з системою.
На протязі декількох днів переполоху навколо МММ-2013, противники піраміди пророкували їй швидкий і неминучий крах. Але, на подив скептиків, система вкотре вистояла.

Після арешту Сергія Мавроді за несплату штрафу в 1000 рублів, існування його дітища — фінансової піраміди МММ опинилося під питанням. Противники обіцяли наглий кінець фінансової піраміди. Медіапростір наповнилося інформацією про те, що гроші системи давно розкрадені керівництвом, а сам Мавроді втік за кордон з підробленими документами, копію яких було викладено у Мережі. Масло у вогонь підлили також і арешти активістів у Білорусі і закриття офісів у Росії.

Керівництво МММ не піддалося на прийом і продемонструвало прийоми антикризового менеджменту. На час затримання засновника піраміди, в системі був введений режим «Спокою» — вкладники системи були попереджені, що виграші тимчасово не виплачуватимуться. В іншому система функціонувала в робочому режимі: проводила рекламні акції та … приймала активний потік вкладів від нових учасників.

Як не дивно, чимало людей, переконаних в життєздатності МММ, поспішили зробити вклади саме в розпал війни з системою. По закінченню «Спокою» Сергій Мавроді заявив, що всі зробили внесок у ці дні, отримали 50% відсотків бонусів. Як заявляють керівники системи, кожен, хто забажає приєднатися до мільйонів мммщіков в період госпіталізації Мавроді, отримають 40 бонусних відсотків до величини свого вкладу.

В цей же час в Росії подав у відставку Михайло Максимов, який розв’язав міні-війну проти МММ-2012.

  Article "tagged" as:
  Categories: