Ганні Герман нагадали, кого вона збиралася «задушити»

Февраль 03 19:36 2013

Депутат від «Батьківщини» Микола Катеринчук нагадав раднику президента Ганні Герман, що вона обіцяла «власними руками задушити» тих, хто заарештував Юлію Тимошенко. Про це він заявив в ефірі телеканалу «Інтер».

«Я для тих скажу, хто є прихильниками Партії регіонів. Радник президента Віктора Януковича Ганна Герман говорила 19 вересня 2011:» Якби я знала, хто прийняв рішення про арешт Тимошенко, я б власними руками задушила «, — сказав депутат.

«Наскільки я розумію, генеральний прокурор Пшонка, Кузьмін і всі інші під загрозою. Їх вб’ють просто. І зробить це Герман», — додав він.

«Далі вона говорить:» Я вірю, знаю, що справедливість стосовно Юлії Тимошенко буде знайдено. Якщо вона винна, вона буде змушена відповідати, якщо не винна, ми повинні будемо всі просити у неї вибачення «, — нагадав Катеринчук слова Герман.

«Знаєте, Тимошенко її вибачення не потрібні, тому, що до 15 лютого буде прийнято рішення Європейського суду з прав людини. Справедливе рішення: ніхто не зможе сказати, що воно було упереджене, під тиском, когось підкупили … вони розберуться в цій справі «, — сказав він.

У той же час, на питання журналіста, чи не здається Катеринчуку, що у всіх попередніх судах Тимошенко вибирала невірну стратегію захисту, використовуючи «політику, емоції і мало фактів, які б спростовували точку зору прокуратури і руйнували позицію обвинувачення», він відповів: » Стратегія була абсолютно правильна «.

  Article "tagged" as:
  Categories: