Барселона грає краще, ніж Реал — думка

Февраль 03 09:24 2013

Барселона краще Реала. Чому запитаєте ви, і я вам із задоволенням відповім.
Сама ідея існування Барси у футбольному просторі набагато крутіше. Барса створює себе сама. Вона як ящірка, якій скільки хвостів не відривай, а вони все одно зростуть. У школу Барси приходять філігранні алмазами, а виходять звідти творами ювелірного мистецтва, за яке на будь-якому аукціоні заплатять величезну кількість грошей.

Саме тому Барселона володіє своїм власним неповторним стилем. Його ненавидить половина вболівальників, зате інша половина обожнює. До неї неможливо ставитися байдуже. Вона чіпляє. Ці люди можуть грати в квадрат в чужій штрафній. Ці люди можуть володіти м’ячем 80% часу. Ці люди можуть дозволити собі грати по знаменитої бразильської приповідці середини 20 століття: «Ви заб’єте, скільки зможете, а ми скільки захочемо». Вони можуть почати матч з двох пропущених м’ячів, а в підсумку особливо не напружуючись відправити у сітку воріт супротивника п’ять.

Ці люди, врешті-решт, можуть дозволити собі програти вдома Еркулесу, щоб потім знищити на тому ж «Камп Ноу» вічних суперників з Мадрида з рахунком 5:0.
І найголовніше те, що ці люди грають з посмішкою на обличчі, так, як їх навчили ще там в Ла Масіі. Їх талант не вбивають нечувані контракти, перемоги не притупляють в них бажання перемагати, пропущений м’яч, не змушує їх руки опуститися, а ноги перестати творити чарівництво

А Реал запитаєте ви? Ну а що Реал, Перес може придбати скільки завгодно феноменальних гравців, але тієї неповторної ідеї Барси йому вже не купити! Саме тому Барселона краще Реала.

  Article "tagged" as:
  Categories: