МВС опублікувало посвідчення дільничних міліціонерів — ФОТО

Февраль 02 17:33 2013

Дільничні інспектори міліції на сьогодні залишилися головною службою, працівники якої щодня працюють з людьми. Тож налагодження партнерських відносин між міліцією і населенням – одна з важливих складових стратегії МВС, виконання завдань якої, передовсім, залежить від успішної організації роботи працівників цієї важливої служби. Служби, працівники якої зобов’язані йти до людей, щодня знаходитися між ними, розмовляти, вникати у їхні проблеми і потреби. Про це, до речі, йшлося і у виступі Міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка на засіданні розширеної колегії МВС, що відбулася 18 січня цього року. Він, зокрема, наголошував, що лише така робота може бути запорукою своєчасної профілактики правопорушень та оперативного розкриття скоєних злочинів», – зазначив Віктор Ратушняк.

При цьому він додав, що люди хочуть бачити свого дільничного захисником і порадником, професійно грамотним, тактовним і зацікавленим у плідній співпраці з громадянами, а ще спроможним будь-якої хвилини прийти на допомогу чи зарадити в складній життєвій ситуації. І щоб він був таким, люди мають іти до дільничного, а не шукати його бозна де.


За словами Віктора Ратушняка попри здобуті успіхи, в службі, на жаль, існують певні проблеми. Вони, головним чином, пов’язані з тим, що не всі люди знають своїх дільничних інспекторів. На це, до речі, вказують результати соціологічного дослідження Харківського інституту соціальних досліджень. Хоча й існують і цілком об’єктивні причини. Приміром, на Луганщині з 845 посад дільничних міліціонерів, 129 – до сих пір залишаються вакантними.

Заступник міністра звернув увагу на тому, що в МВС покладають великі надії на успішне виконання положень відомчої Програми вдосконалення організації роботи дільничних інспекторів міліції, покращання їх матеріально-технічного забезпечення та підняття іміджу служби на 2012 – 2014 роки.

«Прошу всіх керівників підрозділів дільничних інспекторів міліції посилити роботу над виконанням положень цього важливого документу. З боку керівництва обласних управлінь міліції варто також не лише успішно звітувати про зроблені кроки в цьому напрямі, а реально працювати, домагатися нових здобутків, при цьому не забувати, що роботу дільничних, як і роботу міліції загалом, оцінюють люди. Це повинно стати головним критерієм у вашій роботі», – сказав Віктор Ратушняк.

  Article "tagged" as:
  Categories: