Місце «АероСвіту» можуть зайняти лоукости — гендиректор аеропорту «Бориспіль»

Февраль 02 08:58 2013

Якщо компанія «АероСвіт» припинить своє існування, це буде дуже серйозним падінням пасажиропотоку. Виходу два: або «Міжнародні авіалінії України» забирають рейси «АероСвіту», або аеропорт «Бориспіль» буде обслуговувати лоукост в терміналі «F», де зараз базуються МАУ.
Про це заявив генеральний директор державного підприємства «Міжнародний аеропорт» Бориспіль «Антон Волов в інтерв’ю журналістам.

«Уже давно розробляється технологія перекладу всіх міжнародних рейсів у термінал» D «, в тому числі рейсів» Міжнародних авіаліній України «. Щоб максимально сконцентрувати всі перевезення в одному терміналі. Якщо» АероСвіт «припинить своє існування, всі наші пасажири помістяться в одному терміналі. У цьому випадку ми зможемо здійснити наші давні плани і говорити з лоукост про оперування в терміналі «F» за зовсім іншими тарифами і зовсім іншим обсягами послуг «, — розповів Волов.

В одному терміналі, додав він, неефективно і нелогічно поєднувати непоєднуване — обслуговування лоукостів і базових перевізників. Крім того, лоукост не хочуть платити за дорогі термінали, їм не потрібна супутня інфраструктура, Аероміст.

«При найгіршому варіанті, якщо» АероСвіт «припинить своє існування, а» Міжнародні авіалінії України «не заберуть собі його рейси, ми повинні бути готові обслуговувати у терміналі» F «лоукости», — додав керівник «Борисполя».
В «АероСвіті» стверджують, що всі среденемагістральние рейси передадуть МАУ, а залишать собі далекомагістральні.

У разі ж відмови «АероСвіту» і від далекомагістральних перевезень, то, за словами Волова, буде два варіанти: «Якщо МАУ підберуть ці напрямки, ставши далекомагістральним перевізником, обсяг пасажиропотоку не повинен впасти. (Але поки ми не знаємо про плани компанії МАУ) . Якщо далекомагістральні підуть, а МАУ залишаться тільки зі середньомагістральні рейси, вони зможуть існувати тільки на основі протекціонізму (базові перевізники в аеропорту мають значні знижки — ред.). В іншому випадку, коли сюди зайдуть лоукост, вони просто знищать місцевого конкурента на міжнародних напрямках».

Волів зазначив, що аеропорт підкоригує свою стратегію розвитку після того, як МАУ визначиться, ким вони хочуть бути — лоукост або хабів перевізником.
Директор аеропорту зазначив, що єдиним по-справжньому хабів перевізником «Борисполя» був «АероСвіт». «Після того як ми вибрали для аеропорту хабів модель розвитку і в березні 2011 року на основі нашого старого терміналу» B «зробили трансферну зону, у» АероСвіту «став божевільними темпами рости трансфер», — сказав він. За даними авіакомпанії, «АероСвіт» перевіз близько 600 тисяч пасажирів у 2012 році проти 400 тисяч у 2011 році.

Відповідаючи на питання, чому «АероСвіт» продовжував нарощувати борги поряд зі значним зростанням пасажиропотоку, Волов сказав, що, на його думку, причиною стала «неефективність управління, в тому числі і з причин застарілого парку».

«Найголовніші витрати авіакомпанії: на флот, технічне обслуговування, утримання літаків, витрати на лізинг і паливо. Паливо в Україні — дорожче. Дорожче обходиться лізинг. Повітряні судна, що використовуються» Аеросвітом «- старі, споживають більше, ламаються частіше. Біля» АероСвіту «із семи далекомагістральних літаків ми бачимо тільки три в експлуатації», — сказав Волов, додавши, що компанія не може ефективно управляти своєї маршрутної сіткою, якщо у літаків часто відбуваються технічні проблеми.
Волів повідомив, що в грудні 2012 року «АероСвіт», на який припадає близько 30% пасажиропотоку, перевіз на 23,4% менше, ніж у минулому році, а загальне падіння перевезень за станом на 10 січня 2013 склало 14%.

  Article "tagged" as:
  Categories: