Дії опозиції нагадують дешевий китайський блокбастер, — політолог

Февраль 01 19:15 2013

Останні засідання опозиційних фракцій у Верховній Раді скидалося на спробу китайських кінематографістів дешево перезняти багатомільйонний голлівудський блокбастер.
Таку думку висловив політолог Тарас Березовець.

«З точки зору видовищності нічого цікавого не було. На превеликий жаль, це не буде цікаво ні громадянам, ні, як мені здається, медіа. Ніяких реальних проривних ідей, чогось принципово нового не було », — вважає він.

На думку експерта, вчорашніми подіями опозиція намагалася вплинути на ситуацію, адже з самого початку роботи нової ВР «ми побачили, що опозиція абсолютно безсила».

«Вона (опозиція — ред.) Ніяк не могла змінити розклад сил у ВР, а в цілому, не могла видати якихось креативних ідей, на які влада хоч якось повинна реагувати», — вважає експерт.

На думку Березовця, навіть «ритуальні танці з вимогами звільнення Тимошенко і Луценка відбуваються більше по інерції».

«Про це треба говорити, адже інакше не зрозуміють Європа і США, які насправді для звільнення і Тимошенко, і Луценко зробили набагато більше, ніж українська опозиція. Адже вони (ЄС і США — ред.) Дуже чітко артикулюють свої бажання і намагаються імперативним чином це нав’язати, кажучи, наприклад, що якщо не звільните, то не буде угоди про асоціацію », — вважає Березовець.

Політолог припускає, що після вчорашніх подій у ВР опозиція може втратити цілу низку мажоритарників.

  Article "tagged" as:
  Categories: