Укрзалізниця представила проект «Шлях у Європу»

Январь 26 09:59 2013

В Україні найближчим часом розпочнеться будівництво нового залізничного тунелю, завдяки чому збільшиться пропускна здатність залізниці для перевезення транзитних вантажів у напрямку Західної та Центральної Європи.

Крім того, нині існуючий тунель є єдиною одноколійною ділянкою на усій довжині V Критського Міжнародного транспортного коридору, який проходить по території Італії, Словенії, Угорщини, Словаччини, України та Росії (Трієст-Любляна-Будапешт-Братислава-Ужгород-Львів). Це створює перешкоди для інтеграції транспортної мережі нашої держави із європейською та повноцінного використання транзитного потенціалу України.

Укрзалізниця протягом останніх років здійснила масштабні роботи з модернізації інфраструктури: збільшена кількість двоколійних ділянок, укладені нові колії та стрілочні переводи, підвищені допустимі швидкості руху, проведена електрифікація багатьох напрямків, але без будівництва нового Бескидського двоколійного тунелю транзитні вантажі можуть піти в обхід України – територією Польщі та Білорусі. До того ж розвиток міжнародних транспортних коридорів є одним із пріоритетних напрямків, визначених урядом нашої країни.

Коментар експерта:
Не потрібно бути фахівцем і вірити в казки про складності будівництва, просто разок треба послати наших залізничників і подивитися на тунелі в Альпах, на Мадейрі, масштабах залізничного будівництва в Китаї, де за 3 (!) Роки була побудована з нуля сама швидкісна у світі магістраль між Пекіном і Шанхаєм, а це 1300км з поїздами йдуть зі швидкістю 300км / ч. Порівняння з Китаєм (1.8км тунелю і 1300км полотна) непряме, зате прекрасно щодо масштабоване. В Іспанії днями відкривають новий швидкісний ділянка Барселона-Жирона (30 хвилин в дорозі замість поточних 90) і там тунелі теж, а в Іспанії криза між іншим!

Журнал Україна

  Article "tagged" as:
  Categories: