Лента.ру перезапустити з новим дизайном і структурою

Январь 21 15:24 2013

Одне з найбільших російських новинних інтернет-видань — Лента.ру — поміняло дизайн.
Сайт вирішив відмовитися від старої версії дизайну авторства Студії Артемія Лебедєва, запущеної ще в 2004 році
«Ви бачите новий сайт Стрічки.Ру. Для нас це не просто зміна дизайну. Це — великий перезапуск. Останній раз так серйозно наш сайт змінювався в 2004 році. За цей час на Ленте.ру з’явилися нові жанри і формати; зросла кількість журналістських матеріалів , що виходять за рамки новин; виникло власне відеовиробництво. Ще більше всього відбувалося навколо Стрічки.Ру: російська Інтернет перетворився з тусовки для тих, хто в темі, в предмет абсолютної щоденної необхідності «, — йдеться в повідомленні редакції видання.

Як наголошується в повідомленні, під час створення нового дизайну розробники орієнтувалися на читачів сайту, їх звички та уподобання. «Постаралися зберегти найкраще з того, що було в старій Ленте.ру, спростили структуру сайту, вдосконалили дизайн», — додає редакція.

Одним з ключових змін в структурі сайту стала кількість рубрик. Перш на головній Стрічки.Ру були представлені 23 рубрики, тепер же їх стало дев’ять. При цьому в кожній рубриці з’явилися теги-підрубрики.

Також в новому дизайні було відведено місце під новий проект Стрічки.Ру, який називається Lenta.doc. У ньому будуть з’являтимуться результати роботи власного відеопродакшена видання.

Редакція вирішила відмовитися від форуму, замість якого незабаром почне працювати нова, більш досконала система коментування — на сайт можна буде увійти за допомогою будь-якого аккаунта в соціальних мережах.

Повний функціонал сайту буде доступний в найближчі тижні. PDA і версія сайту для мобільних пристроїв з’являться в найближчі дні.
Лента.ру — одне з провідних російських новинних інтернет-видань, засноване в 1999 році Антоном Носиком за сприяння Фонду ефективної політики. Видання належить холдингу Rambler Media Group, який у листопаді 2006 року був придбаний компанією Проф-Медіа.

В кінці 2012 року профільний портал склав за підсумками власного дослідження топ-10 найбільш прибуткових інтернет-видань Рунета. Найдорожчий бізнес виявився у інтернет-видання Лента.ру, вартість якого складає більше $ 25 млн.

  Article "tagged" as:
  Categories: