ШОК: Небачена жорстокість в лазні

Июль 20 11:54 2012

У Росії поліція схопила сексуального маніяка після того, як жертва згвалтування, чинивши опір, відкусила йому статевий орган.

Відчайдушна сутичка сталася в сауні в місті Іскітіме, куди гвалтівник увірвався через вікно і напав на жінку-адміністратора. Дітородний орган злочинця тепер зберігається «в камері речових доказів в опечатаному вигляді».

Жертвою нападу стала 25-річна адміністратор лазні Світлана С., що знаходилася на третьому місяці вагітності. «Я працюю вже чотири роки адміністратором в сауні, і подібного кошмару мені ще ніколи в житті не доводилося переживати, — розповіла потерпіла. — У ту ніч відвідувачів в сауні не було, я заснула за столом на робочому місці. Злочинець розбив вікно, увірвався в зал і почав бити мене … бив ногами по животу і тілу, бив кулаками по обличчю, а потім здійснив насильницькі дії «.

Розуміючи, що відбитися від маніяка не вийде, жінка в якийсь момент зціпила зуби, після чого злочинець, схопившись за рану в області паху, змушений був відступити. Гвалтівник утік з лазні, прихопивши, втім, прикраси жертви.

Постраждалу знайшли вранці прийшли на роботу колеги. У несвідомому стані її доставили в лікарню з переломами ребер, щелепи, з ударами і гематомами. Врятувати її ненародженої дитини лікарям не вдалося.

Гвалтівника вдалося схопити швидко: закінчується кров’ю 29-річний Дмитро Д. змушений був звернутися в лікарню. Там йому надали медичну допомогу, після чого чоловік був узятий під варту. «Зараз підозрюваний заарештований, йому пред’явлено обвинувачення, — повідомив слідчий Искитимского міжрайонного слідчого відділу СКР по Новосибірській області Владислав Арсібеков. — Свою провину він повністю визнав, але при цьому відмовляється давати свідчення».

«Я сподіваюся все-таки, що результат моєї самозахисту буде йому справжнім покаранням, крім тюремного строку», — заявила Світлана журналістам. Звинувачення підозрюваному пред’явлено за статтями «Розбій» і «Згвалтування». Відомо, що за день до нападу на Світлану С. насильник атакував адміністратора ще однієї сауни.