Українська міліція змінить свій зовнійшій вигляд

Июль 13 18:17 2012

Українскьа міліція найближчим часом може змінити свій зовнішній вигляд.

[Сергій Сігал, представник фірми-розробника форми]:

«На жилеті висить радіостанція, гранатні підсумки, автоматна, пістолетна кобура, травматичний пістолет збоку і на стегні набедренная кобура з пістолетом».

Це новий варіант форми для спецпідрозділів міліції. У Києві представили 21 вид одягу для силовиків, починаючи від оперативників до офіцерського складу. У разі прийняття нового закону «Про поліцію», представників силового відомства не тільки переодягнуть, а й перейменують. Тепер вони будуть «поліцейськими».

Сергій служить в підрозділі «Грифон», де форма чорна. Темно-синій одяг з приталенною курткою йому сподобалася.

[Сергій, міліціонер]:

«Зараз міліція носить курточки на гумці — вона випускається наверх. Всі спецзасоби виходять під курткою. А це — все наверх. Тобто зручно. Якщо треба швидко — то відразу дістав ».

Влітку поліції пропонують надіти білі сорочки з коротким рукавом. При цьому, стандартну бавовняну тканину замінять.

[Олексій Сігал, представник фірми-розробника форми]:

«Фізико-технічні властивості бавовняної тканини досить низькі, тому ми використовували тут тканину ріпстоп. Це бавовна, тільки армована штучною ниткою. Через кожні 5 мм — решіточка. При пранні нитка не дає сісти (тканині)».

У новій формі буде більше синтетики, і чи влаштує вона самих правоохоронців, поки не ясно.

[Анатолій Лазарєв, начальник головного штабу МВС]:

«Я відповім тоді, коли форма пройде вивчення в підрозділах органів внутрішніх справ. Коли ми її одягнемо і попрацюємо в літніх умовах при +35 — 40 або при — 26 в зимових умовах і отримаємо відгуки наших рядових міліціонерів, генералів, лейтенантів, потім я зможу щось сказати про цю форму ».

У разі прийняття закону «Про поліцію» таку форму придбають приблизно для 200 000 правоохоронців. Головне питання залишається в тому: чи зможе новий одяг і нове ім’я змінити ситуацію в силових відомствах, коли мають місце корупція і тортури в місцях затримання.

  Article "tagged" as:
  Categories: