Крістіан Раузінг заарештований за підозрою у вбивстві дружини

Июль 13 17:47 2012

Спадкоємець Tetra Pak Ганс Крістіан Раузінг був заарештований за підозрою у вбивстві власної дружини Єви, чиє тіло було знайдено вїхньому особняку в центрі Лондона.

Спочатку 49-річний Раузінг був затриманий за водіння під впливом наркотиків або алкоголю. У ході затримання оперативники провели також обшук його автомобіля і в підсумку виявили наркотики. У результаті чоловіка перепровадили в поліцейську ділянку Уонзуорс.

Крім того, було прийнято рішення обшукати і сімидесятимільйонний особняк Раузінга в Челсі, де представники Скотланд-Ярду також виявили наркотичні речовини, відмовившись при цьому коментувати, які саме. Однак на цьому їх знахідки не закінчилися: в одній зі спалень було виявлено тіло жінки, яку незабаром впізнали як Єву Раузінг, дружину затриманого. Як вважають судмедексперти, до його виявлення оперативниками тіло кілька днів — від чотирьох до тижня — пролежала в кімнаті. Причина смерті жінки поки не оприлюднена.

Між тим чоловіка загиблої заарештували знову — вже за підозрою у вбивстві. Проте поліція не може його допитати: Раузінг був госпіталізований для лікування від алкогольної абстиненції і до сих пір не в змозі відповідати на запитання правоохоронців.

«Ми до цих пір не можемо поставити запитання пану Раузінг. Він був заарештований за підозрою в її (Єви Раузінг) вбивстві, і тепер ми чекаємо, коли нам оголосять, що його можна допитати»,підтвердив інспектор Шарон Мул лондонській поліції.

Раузінга захистила теща

Тим часом на захист Ганса Раузінга виступила його теща, мати загиблої Єви, Ненсі Кемени. За її словами, причиною смерті її дочки, швидше за все, став недавно перенесений переліт: у Єви були проблеми з серцем — жінка жила на кардіостимуляторах, а всього за кілька днів до своєї загибелі вона повернулася до Лондона з центру реабілітації в Сполучених Штатах.

При цьому жінка підкреслила, що політ був незапланований. Єва повернулася додому, турбуючись про чоловіка, який повинен був приєднатися до неї, але так і не прилетів. Провини Ганса в події Ненсі Кемени не бачить.

«Вона так і не відвідала лікаря після того, як їй замінили клапан, хоча повинна була. Вона просто не пішла, — розповіла мати загиблої. — Я думаю, що саме політ з Лондона в Каліфорнію і назад коштував їй життя».

Крім того, Кемени додала, що ніякого розриву між подружжям, про який ходили чутки, не було, Раузінг був відданий своїй дружині.