В Україні на світ з’явився новонароджений, який важить як тримісячна дитина — ФОТО

Июль 12 12:51 2012

Дитину-рекордсмена жінка народила в Маріуполі.

Цей гігант з’явився в родині жителів Маріуполя. Акушери невеликого міста вперше взяла дитину вагою в 6 кг. Батьки назвали малюка Артемом. Ріст дитини рекордсмена при народженні склав 60 см.

Лікарі пологового будинку, де з’явилась на світ дитина-гігант, називають такий випадок справжнім чудом. Здоров’я мами і новонародженого малюка в повному порядку. Вони знаходяться в одній палаті. Медики опікують їх з особливою турботою.

— Артем народився природним шляхом. Мама буде сама годувати малюка «, розповіла лікар-акушер маріупольського пологового будинку Наталія Ігнатенко.

Згідно зі статистикою, середня вага дітей, народжених у строк, становить 3-3,5 кг. Великими малюками вважаються новонароджені до 5 кг. Все, що більше вже відносяться до категорії гігантів. 6 кілограмів зазвичай важать діти трьох місяців від народження.
 

«У порівнянні зі звичайними новонародженими, 6-кілограмові діти виглядають просто величезними»

Найважчим новонародженим в світі вважається Мухаммад Акбар Рісуддін. Він народився на Суматрі в 2009 році. Його вага при народженні 8,7 кг.
 

«Найважчий новонароджений з’явився на Суматрі. Його вага склала 8,7 кг ».

У Росії найбільшиа дитина з’явилася на світ кілька років тому в Нижньогородській області. Вага третьої дитини в родині лікаря-акушера Олексія Шевалдіна склала 6 кг.