Секрет бабусь з Теннесі розкритий через 30 років

Июль 12 15:51 2012

30 років дев’ять бабусь з південного штату Теннесі в США в таємниці від чоловіків, дітей і всіх сусідів займалися благодійністю. Їх фірмовим знаком стали фруктові кекси.

Все почалося з спогадів. Якось раз, зібравшись на вечір для гри в бридж, 9 старих подруг стали згадувати своїх бабусю і дідуся. У дитинстві, коли чотири сестри осиротіли, літня пара взяла на себе турботу про них. Крім того, кожен раз, коли з кимось відбувалося нещастя, бабуся Рут пекла для сім’ї постраждалого фруктові кекси.

«Не у кожного були такі бабуся з дідусем, які так піклувалися й захищали нас від всіх неприємностей»говорить Марі Елен, — «Це наш спосіб відплатити світу тим же. Ми хочемо, щоб люди знали: є хтось, кому вони не байдужі, і їм готові допомогти ».

Допомогу вирішено було надавати анонімно. Об’єктами їх благодійності стали люди, позбавлені можливості сплачувати за рахунками. Так одна з подруг запропонувала збирати гроші, зекономлені на пранні білизни в пральні. Як зізнається Марі Елен, цей крок дався їй особливо важко, так як вона терпіти не могла прати.

Всі разом дев’ять бабусь економили близько $ 400 в місяць. При цьому, їхні чоловіки нічого не підозрювали. Їх сорочки були в повному порядку.

Дізнавшись про біду людини (найчастіше випадково з чужих розмов), вони з’ясовували адресу людини, куди і відправляли посилку з запискою зі словами: «Вас люблять», і фірмовим фруктовим кексом бабусі Рут, який вони пекли самі в 4 ранку.
 
Так тривало майже 30 років, поки одного разу чоловік однієї з подруг не помітив, що на їх сімейної машині регулярно з’являється зайвий кілометраж, а з ощадного рахунку зникають великі суми грошей. Тоді жінкам і довелося викласти все начистоту.

І тут сталося неймовірне. Їхні чоловіки, здивувавшись, що майже півжиття нічого не помічали, просто запропонували свою допомогу. Потім приєдналися їхні діти, які запропонували розширити сферу допомоги, побудувавши невеликий бізнес.
Тепер у бабусь є свій веб-сайт «Щастя буває», на якому вони продають свої кекси. Всі зароблені гроші йдуть на допомогу нужденним.

«Коли нам стали приходити перші замовлення, ми просто стрибали від щастя, — сміється Марі Елен. — Ми так раділи, що почали водити хоровод! »

Недавно 9 бабусь витратили більше $ 5000 на постільну білизну та предмети особистої гігієни для притулку для жертв домашнього насильства.