Житель Кубані визнав себе винним у крадіжці під тортурами

Июль 11 15:13 2012

Житель Кубані визнав себе винним у злочині після обробки електрошокером.

Цей день для Євгена був звичайним. Він прийшов з роботи, сів вечеряти, але поїсти йому не вдалося. До будинку під’їхали поліцейські і повідомили, що в сусідньому хуторі пограбований будинок, де жив його знайомий. Євген пояснив правоохоронцям, що свого приятеля він бачив давно, а останній раз в гостях у нього був більше року тому. Правоохоронці запропонували йому проїхати у відділення для виконання якихось формальних слідчих процедур. Нічого не підозрюючи чоловік сів у поліцейський уазик.

В опорному пункті поліції селища Ільський Сіверського району розмова пішла по-іншому. Поліцейські заявили, що у них є незаперечні докази його причетності до крадіжки. Євген попросив ознайомити його з доказами. Слідом за цим послідував удар в обличчя. Чоловіка, що впав на підлогу, стали по-звірячому бити, але Євген стояв на своєму.

«Не хочеш признаватися по-хорошому, нарікай на себе, — заявив старший лейтенант, — розповідає Євген. — Мені наділи на голову поліетиленовий пакет і повезли в ліс ».

Там чоловіка закували в наручники і стали катувати електрошокером. Не витримавши знущань, Євген погодився визнати себе винним. Його привезли в опорний пункт, де він підписав поліцейську липу. Ночував він вже в буцегарні.

На щастя, під час візиту поліцейських в будинку була його сестра. Вона розповіла батькові про те, що брата повели поліцейські. Батько підняв на ноги увесь округ, написав заяву, в якій вказав на незаконність методів попереднього розслідування.

«За даним фактом порушено кримінальну справу за статтею КК« ??Перевищення посадових повноважень, із застосуванням насильства і спеціальних засобів », — повідомила помічник керівника крайового слідчого управління Наталія Смяцкая. — Зараз слідство встановлює особи поліцейських ».