Water Discus Hotel — проект підводного готелю в Дубаї — ФОТО

Июль 11 14:42 2012

Польська архітектурна компанія Deep Ocean Technology представила проект підводного готелю Water Discus Hotel, який буде побудований в Дубаї в водах Перської затоки.

Компанія обіцяє, що їх амбітний готель стане справжнім раєм під водою і приверне увагу багатьох туристів зі всього світу.

З вікон номерів готелю «Water Discus Hotel» гості зможуть спостерігати за життям морських мешканців. За задумом дизайнера, це має стимулювати інтерес до дослідження підводних красот океану. Весь будинок готелю буде складатися з декількох рівнів у формі дисків: наземного і підводного, з’єднуватися вони будуть ліфтами. Підводна частина буде розташована на глибині 10 метрів, і буде включати більше 200 номерів, дайв-центр і бар. Завдяки унікальній освітлювальної системи, постояльці готелю зможуть навіть фотографувати підводні простори, флору і фауну.

В готелі буде побудовано декілька двомісних номерів. Сам готель буде сконструйований на базі технологій, розроблених компанією Drydocks World, яка будує спеціальні підводні й плаваючі доки.

У 2006 р. влада Дубаї вже повідомляли про плани на споруду іншого підводного готелю. Тоді мова йшла про готель Hydropolis. Уряд і приватні компанії збиралися виділити на його будівництво понад $ 300 млн.

Якби він був побудований, він став би найдорожчим готелем у світі. Однак цей нечувано дорогий готель так і не був побудований. У 2008 р. його будівництво було відкладено на 2010 р., але і в 2010 р. роботи по зведенню цього розкішного готелю так і не були розпочаті.

Чи буде побудований готель, який виявила бажання побудувати польська компанія, невідомо. Але є надія, що грандіозні плани компанії Deep Ocean Technology будуть втілені в реальність.