ООН хоче врегулювати торгівлю зброєю

Июль 10 17:25 2012

Історична конференція з розробки договору про торгівлю зброєю відкрилася у штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку.

Активісти різних неурядових організацій передали Генеральному секретарю ООН Пан Гі Муну резолюції з підписами, що закликають врегулювати міжнародну торгівлю озброєнням.

Пан Гі Мун, Генеральний секретар ООН:

«Ми повинні діяти зараз, щоб покласти кінець повсюдним страждань людей, викликаним нерегульованої міжнародною торгівлею зброєю. Відсутність загальних стандартів регулювання міжнародних поставок зброї полегшує можливість за допомогою зброї розпалювати конфлікти і насильство, здійснювати теракти, проводити політичні репресії і порушувати права людини ».

Про встановлення єдиних стандартів експорту озброєнь у світі заговорили ще в середині 90-х років. В 2008 почалася підготовка до скликання, яка тривала три роки.

Очікується, що процес узгодження договору буде складним. Навіть саме проведення конференції вже зіткнулося з певними труднощами. Так, відкриття довелося перенести на день, оскільки був не зрозумілий статус палестинської делегації.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.