Іспанії дали рік відстрочки на врегулювання дефіциту бюджету

Июль 10 17:35 2012

Міністри єврозони виділили Іспанії додатковий рік на врегулювання дефіциту бюджету. Термін продовжено до 2014 року. В обмін на це Мадрид зобов’язався проводити подальшу економію.

Крім цього були визначені умови виділення фінансової допомоги іспанським банкам.
За словами глави Єврогрупи, таке рішення було прийнято для того, щоб не погіршити рецесію четвертої за величиною економіки єврозони, а також не привести до того, що Іспанії знадобиться повномасштабна фінансова допомога.

Жан-Клод Юнкер, глава Єврогрупи:

«Ми відсунули кінцевий термін коригування надмірного дефіциту для Іспанії на один рік до 2014 року. Це рішення було прийнято на основі того, що комісія позитивно оцінила дії Іспанії, а також через погіршення економічної ситуації в цій країні ».

Віце-президент Єврокомісії Оллі Рен підкреслив труднощі, з якими зіткнулася Іспанія в процесі нормалізації дефіциту бюджету.

Оллі Рен, віце-президент Єврокомісії:

«Це важка, але досяжна мета, і більш того, необхідна. Сьогодні Іспанія зіткнулася з багатьма труднощами. Проте вона впевнено і в рівній мірі докладає зусиль, щоб вирішити кризу в банківському секторі, провести структурні реформи для стимулювання зростання та створення робочих місць, а також збалансувати і відновити державний бюджет ».

Що стосується іспанських банків, то на їх рекапіталізацію було вирішено виділити до 100 мільярдів євро.

Міністри також вирішили, що після того, як у наступному році буде створений єдиний наглядовий орган за європейськими банками, банки Іспанії можуть бути рекапіталізовані безпосередньо зі стабілізаційного фонду єврозони.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.