Хамід Карзай зустрівся з імператором Японії

Июль 10 16:47 2012

Президент Афганістану Хамід Карзай зустрівся з японським імператором Акіхіто в рамках Токійської конференції з Афганістану.

В ході форуму було прийнято рішення про виділення Афганістану 16 мільярдів доларів США з метою розвитку до 2015 року. Як вважає міжнародне співтовариство, фінансова допомога дозволить запобігти в Афганістані хаос після виведення з країни військ НАТО, наміченого на 2014 рік.

Раніше, Карзай зустрівся з прем’єр-міністром Японії. Японія зобов’язалася додатково виплатити 3 мільярди доларів США в допомогу Афганістану до 2016 року. Як заявив міністр закордонних справ Коїтіро Гемба, 2,2 мільярда з цієї суми буде виділено на інвестиції в будівництво доріг та інфраструктури.

У Токійській конференції по Афганістану брали участь 80 країн і міжнародних організацій. У рамках форуму було прийнято рішення про щорічне виділення 4 мільярдів доларів США. Однак, як заявляє Центробанк Афганістану, протягом наступного десятиліття країні щорічно буде потрібно 6 мільярдів доларів США для сприяння економічному зростанню

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.