Будівництво греблі «Три ущелини» завершено

Июль 10 18:21 2012

Гребля «Три ущелини» в Китаї почала роботу на повну потужність на початку липня. Однак її будівництво вже призвело до численних проблем.

Втілення в життя грандіозних планів компартії Китаю на річці Янцзи почалося в 1993 році. Обсяг інвестицій склав 22,5 мільярда доларів.

Спірний проект «Три ущелини» зажадав переселення 1,4 мільйона чоловік. Вони позбулися своїх будинків і робочих місць. Стародавні культурні реліквії також опинилися під водою.

Екологи вважають, що через перекриття русла річки, що лежать нижче за течією річки райони, піддалися ризику повені. Населяють річку біологічним видам завдано істотної шкоди, деякі з них зникли.

Гребля «Три ущелини» тепер може виробляти потужність 22,5 (ГВт). Це близько 11% від загального гідроенергетичного потенціалу всієї країни. Однак вона розташована уздовж області геологічних розломів і в цьому регіоні існує підвищений ризик землетрусів і зсувів.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.