Китай знову знижує процентні ставки

Июль 09 15:40 2012

З метою боротьби зі спадом економічного зростання, Центральний банк Китаю знизив відсоткові ставки вдруге за два місяці.

На сайті ЦБ Китаю повідомляється, що ставка за кредитами буде знижена на 31 базисний пункт до 6%, а за депозитами скорочена на 25 базисних пунктів до 3%.

Будуть знижені базисні процентні ставки по внесках і кредитах в юанях для фінансових структур.

Зокрема, для фінансових структур базисна процентна ставка по внесках і кредитах на рік знижена, відповідно, на 0,25 і 0,31 процентного пункту.

Після зниження базисна процентна ставка за вкладами на рік склала 3 проц, а базисна процентна ставка по кредитах на рік — 6 проц.

У червні нинішнього року Центробанк Китаю вперше за 3 з половиною роки знизив базисні процентні ставки по внесках і кредитах в юанях для фінансових структур.

На думку аналітиків, прийняте Центробанком Китаю рішення про зниження базисних процентних ставок пов’язане із тривалим падінням цін на товари і помітним недоліком внутрішнього і зовнішнього попиту та направлено на стабілізацію економічного зростання країни.

Це рішення збігається з діями Центробанку Європи, також знизив всі базові процентні ставки.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.