Кондиціонер + Wi-Fi — 2 в 1

Июль 09 13:51 2012

Samsung представили новий кондиціонер Jungfrau AQV09KBB. У нову модель додали модуль Wi-Fi, що дозволить управляти кондиціонером по інтернет і використовувати свій смартфон в якості пульта дистанційного керування.

Тепер перед поверненням додому можна встановити температурний режим і бути впевненим в його виконанні. Ця функція буде особливо корисна для тих, хто забуває після виходу з будинку вимкнути пристрій. Установка кондиціонера значно спростилася і займає не більше години.

У новинці присутні багато технологічних новинок, наприклад Smart Inverter, що регулює енергоспоживання, роблячи перепади температур плавними. При роботі немає різких включень і вимикань як на звичайних кондиціонерах, все плавно і спокійно, завдяки цьому економиться до 50% електроенергії. Ще плюсом даного нововведення є вкрай низький рівень шуму, що вельми позитивно в нічний час.

Ще одна вкрай цікава технологія Zero Standby Power скорочує електроспоживання практично до нуля у вимкненому стані. Кондиціонер оснащений можливістю роботи не тільки для охолодження, в роботі все так само просто — встановлюється температура і починається процес обігріву в автоматичному режимі.

У кондиціонері передбачена нова система очищення повітря. Нові фільтри затримують 80% пилу і 99% бактерій і грибків, що знаходяться в повітряній масі, тим самим повітря з вулиці перетворюється в чисте в повному сприйнятті цього слова і свіже.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.