Британські діти голодують

Июль 09 15:10 2012

В ході загальнонаціонального опитування англійських викладачів з’ясувалося, що 83% з них щодня мають справу з голодними учнями.

17% вчителів дають дітям гроші на харчування, так як не в змозі бачити їхні страждання. Кожен другий педагог приносить дітям їжу з дому. Викладачі розповідають, що діти виглядають втомленими, млявими і не можуть зосередитися на уроці. Національна асоціація вчителів та педіатрів закликає уряд видавати безкоштовні сніданки 1300000 дітей з бідних сімей.

Психологи відзначають, що почуття голоду призводить до заниженої самооцінки і відсутності бажання вчитися. У деяких школах справа доходить до того, що діти під’їдають за іншими учнями те, що залишається від їх обідів, голодуючі учні буквально збирають крихти з чужих тарілок. Учні приходять в школи не тільки голодними, але і замерзлими, і брудними, тому що їхні сім’ї, часто виживають на державні допомоги, не можуть оплатити опалення свого житла. Школа для маленьких страждальців стає єдиним місцем, де можна зігрітися.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.