Чотири підприємства Рівного стали лауреатами

Апрель 19 09:06 2012

регіонального туру Всеукраїнського конкурсу-рейтингу «Сумлінні платники податків-2011»

Це ТзОВ «Самгаз», ТзОВ «Ліонтранссервіс», ДП  Рівненський науково-дослідний і проектний інститут землеустрою, філія ДП «Укрбуддержекспертиза». Усього таких лауреатів у нашій області шестеро. Вони вибороли це звання, змагаючись із двома десятками претендентів. Приємно, що саме рівненські підприємства «тотально» перемогли.

Як розповів виконавчий директор територіального відділення Асоціації платників податків Сергій Василець, підприємства оцінювали за такими критеріями: питома вага суми сплачених до бюджету податків у доходах підприємства, податкова дисципліна, кількість робочих місць, середня зарплата працівників, сума витрачених коштів на благодійність, відсутність заборгованостей до бюджету. Саме названі підприємства Рівного й відповідали цим критеріям. На засіданні обласного комітету з економічних реформ за участь у першому турі Всеукра­їнського конкурсу-рейтингу «Сумлінні платники податків-2011» їм вручено дипломи лауреатів.

Валентина ПОГОНСЬКА

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.