Почнімо із себе – це просто

Апрель 19 09:10 2012

У рамках Дня довкілля по всій країні будуть проводитися заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього природного середовища.

Усі розуміють, що чистота краю починається з чистоти власної оселі, вулиці, села, міста. Тому потрібно подбати про озеленення, благоустрій населених пунктів і прилеглих до них територій, очищення берегів річок, озер від сміття, розчищення і впорядкування джерел, збереження природно-заповідних та інших цінних територій, поширення екологічних знань.

Ті, кому не байдуже довкілля, повинні замислитися і не підпалювати сухі рештки рослин, дим від яких забруднює атмосферне повітря, несанкціоновано не зрізати дерева біля житлових масивів та офісів. Тому є потреба максимально озеленити свої подвір’я, пустирі, схили річок і водойм.

Хочеться, щоб ця доброчинна природна акція згуртувала якнайбільше мешканців міста й області на благородну справу поліпшення довкілля.

Петро КОЛОДИЧ,
начальник  держуправління охорони навколишнього природного середовища в Рівненській області

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.