Поки без російської ліги

Апрель 19 10:54 2012

На жаль, плани новоствореної спідвейної команди «МІР» взяти участь у російській спідвейній лізі залишилися планами. Мотоциклетна федерація Росії знайшла аргументи, щоб відмовити рівнянам.

В офіційній відповіді трекової комісії з гонок на гаровій доріжці аргументовано: що в бюджетах російських клубів на сезон не були передбачені видатки на виїзди до Рівного і що згідно з регламентом змагань у нинішньому сезоні Російської ліги заборонено брати участь іноземним клубам. Проте вже на наступний рік розпочата робота з організації Міжнародної ліги спідвею, в якій могли б брати участь команди Росії, України, Латвії, Угорщини та інших країн.

Попри таку відповідь керівництво СК «МІР» з оптимізмом дивиться в майбутнє. 22 квітня відбудеться презентація команди. О 18-ій годині у форматі командної гонки за сіткою змагань командного чемпіонату Росії змагатимуться команди «МІР-1» проти «МІР-2». Вартість квитків: дорослого – 10 грн, дітям до 12 років – вхід вільний. Крім того, упродовж року відбудуться тест-гонки із клубами з Латвії, Угорщини та Польщі.

Команда «MIR-1» (Рівне): Ярослав Полюхович, Станіслав Огородник, Михайло Онешко, Петро Легецький, Павло Кондратюк, Володимир Колодій-молодший. Тренер: Ігор Звєрєв. Механік: Олег Огородник.

Команда «MIR-2» (Рівне): Володимир Омельян, Віталій Лисак, Олександр Бородай, Станіслав Мельничук, Євгеній Кравчук, Григорій Купець. Тренер: Володимир Колодій-старший. Механік: Андрій Омельян.

Володимир ПРИСЯЖНЮК

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.