Кредит бере підприємець, а відсотки платить бюджет

Апрель 19 15:44 2012

Управління економіки міста, як головний розпорядник коштів виділених на фінансування заходів Програми розвитку малого підприємництва в місті Рівному на 2009-2013 роки, оголосило конкурс на відбір інвестиційних проектів, які передбачають залучення коштів місцевого бюджету на відшкодування плати за користування позиками (у тому числі фінансовими кредитами) банків та інших вітчизняних і зарубіжних фінансових установ. Заявки на участь у конкурсі приймаються до 1 липня 2012 року.

Участь у конкурсі можуть прийняти суб’єкти малого та середнього підприємництва, які розробили інвестиційні проекти, що передбачають:
— впровадження енергозберігаючих та екологічно чистих технологій;
— освоєння виробництва продукції (товарів, робіт, послуг) експортного та імпортозамінного спрямування;
— модернізацію, оновлення та придбання основних фондів для розширення та збільшення обсягів виробництва товарів (надання послуг, виконання робіт);
Основні вимоги до претендентів на отримання відшкодування з місцевого бюджету є:
— забезпечення співфінансування інвестиційного проекту за рахунок власних коштів у розмірі не менше 20 відсотків його вартості;
— наявність цільової позики (кредит) фінансової установи для реалізації інвестиційного проекту (на капітальні інвестиції).
З положенням про конкурсний відбір інвестиційних проектів суб’єктів малого та середнього підприємництва міста, які передбачають залучення коштів місцевого бюджету для відшкодування плати за користування позиками (у тому числі фінансовими кредитами) банків й інших вітчизняних та зарубіжних фінансових установ (рішення виконавчого комітету міської ради від 13 липня 2010 року №117) можна ознайомитись на офіційних сайтах виконкому (www.city-adm.rv.ua) та управління економіки міста (www.economy.rv.ua).

Детальну інформацію щодо умов участі у конкурсі можна отримати за адресою: м.Рівне, вул.Поштова,2, каб.1, або за телефоном 224218, 225946.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.