«Великдень єднає»

Апрель 19 09:52 2012

Під таким гаслом у нашому місті відбувся благодійний ярмарок-продаж виробів, виготовлених дітьми та молоддю з особливими потребами.

Організатори ярмарку – «Спілка інвалідів з дитинства “Передзвін”» та «Спілка батьків дітей-інвалідів “Стежкою добра”» – щиро дякують усім, хто допоміг провести цей захід. А саме: міському управлінню освіти, заступнику міського голови Галині Кульчинській, Рівненській дитячій художній школі, Центру творчості, Палацу дітей та молоді, підлітковим клубам, керівникам та дітям, які надали свої роботи для продажу, тим рівнянам, котрі принесли свої картини і вишивки.

Особлива подяка за підтримку та допомогу в проведенні ярмарку волонтерам Благодійної місії «Православне діло», Рів­ненському товариству «Родина Кольпінга» і Благодійному фонду «Скарбниця надії», ПП Ярмолюку М. М., ПП Вітик С. П.

Щиро дякуємо всім небайдужим рівнянам, які відвідали благодійний ярмарок, купили вироби і пожертвували свої кошти для дітей та молоді з особливими потребами.

Усі кошти, вилучені від продажу виробів, будуть спрямовані на ремонт і благоустрій приміщення, що надає міська влада Громадській організації «Спілка інвалідів з дитинства “Передзвін”».

Наш рахунок: Філія РОУ АТ «Ощадбанк», МФО 333368,
код 38116883, рахунок 26006301623610,
ГО «Спілка інвалідів з дитинства “Передзвін”».

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.