Футзал: поразка в Луганську

Апрель 18 15:10 2012

Лише з четвертої спроби в чемпіонаті України з футзалу («Екстра-Ліга») луганський «ЛТК» зумів здобути перемогу над МФК «Кардинал-Рівне». В попередніх трьох рівняни вдома перемагали (4:0 та 7:4) і розійшлися миром в Луганську (3:3). В 24-му турі підопічні Сергія Піддубного поступилися на виїзді 1:4 (1:0).

Щоправда, складно було розраховувати на вдалу виїзну гру для рівнян. На це були свої причини: проблеми зі складом (з різних причин до Луганська не поїхали Піддубний, Танський, Бондар, Когут) та важка дорога. Натомість господарі були стовідсоткового готові до матчу. Проте саме гості першими відзначилися. Зумівши витримати натиск господарів, рівняни відповіли точним пострілом. За долі секунд до завершення першого тайму удар Віталія Дєнюжкіна досяг цілі.

На жаль, втримати мінімальну перевагу не вдалося. Гравці «ЛТК» зуміли «дотиснути» рівнян. Впродовж десяти хвилин гості пропустили чотири голи: Разуванов (30 та 38 хвилини), Рось (32), Стрілець (40). Фінальний свисток зафіксував чергову поразку рівнян у чемпіонаті — 1:4.

Результати решти ігор: «Енергія» (Львів) — «Моноліт» (Харків) — 3:0, «Локомотив» (Харків) — «Ураган» (Івано-Франківськ) — 5:3.
У турнірній таблиці лідирує львівська «Енергія» — 52 очки. На п’ять менше у харківського «Локомотива». Рівняни посідаю шосте місце — 18 пунктів.

У суботу відбудуться матчі 25-го туру. МФК «Кардинал-Рівне» прийматиме вдома харківський «Локомотив». Початок о 13 годині.

Компетентний коментар
Михайло Кондратюк, віце-президент МФК «Кардинал-Рівне»:
— Так сталося, що перед матчем виникли проблеми з квитками і стояло питання – їхати на гру чи ні. Врешті–решт вирішили їхати автобусом. Після виснажливої дороги сил гравців на довго не вистачило. Перший тайм ми виграли і після перерви мали моменти забити. На жаль, шість польових гравців не змогли на високому рівні провести весь ігровий час. Надіюсь, що заключні матчі проведемо у повному складі — поправляться після грипу Піддубний, Бондар, Когут, відновиться від травми Танський.