Заява про наміри

Апрель 18 09:32 2012

ТОВ «Епіцентр К» повідомляє про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами (юридична адреса: м. Київ, Дніпровський район, вул. Братиславська, 11; фактичне місцезнаходження – м. Рівне, вул. Макарова, 17).

Вид діяльності підприємства – оптова та роздрібна торгівля будівельними матеріалами, роздрібна торгівля іншими непродовольчими товарами.

Джерелом викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря на підприємстві є труби топкової, дахові кондиціонери, дизель-генератор.

У результаті діяльності підприємства в атмосферне повітря викидаються такі види та обсяги найбільш поширених забруднюючих речовин:

— діоксид азоту – 0,260 т/рік;

— оксид вуглецю – 0,0558 т/рік.

За величинами викидів забруднюючих речовин ТОВ «Епіцентр К» не підлягає взяттю на державний облік. Викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря не роблять суттєвого внеску в рівень забруднення атмосферного повітря.

За додатковою інформацією звертатися за адресою: м. Рівне, вул. Макарова, 17, тел. 0(362) 46-02-70.

Зауваження громадських організацій та окремих громадян можна надсилати протягом 20 днів з моменту публікації до відділу зв’язків із громадськими організаціями та засобами масової інформації Рівненської обласної держадміністрації (м. Рівне, майдан Просвіти, 1, тел. 0(362) 69-53-14).

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.