Баскетбол: у Севастополі — сезон поразок

Апрель 18 09:43 2012

Черговий тур чемпіонату України з баскетболу у вищій лізі рівненський БК-93 «Пульсар-ШВСМ» проводив у Севастополі. Два матчі пройшли у вперті боротьбі. На жаль, підопічні Михайла Переверзія в жодному матчі не змогли святкувати перемогу над місцевим «Мусоном».

Севастопольський сезон виявився не багатим на очки. А всі підстави виграти бодай в одному матчі були. Першого ігрового дня доля матчу вирішилася у овер-таймі. Впродовж сорока хвилин суперники не змогли визначити сильнішого. У п’ятій чверті севастопольці здолали опір рівнян і перемогли — 79:68 ОТ (15:9, 20:15, 8:22, 17:14, 19:8).
У повторній грі гості мали шестиочкову перевагу перед заключною десятихвилинкою (58:52). Але втримати перевагу не спромоглися і поступилися знову — 62:67 (23:18, 21:16, 19:13, 4:15).

У рівнян відзначалися: Коровяков (24 очко першого ігрового дня та 7 — другого), Ворнік (15 та 8), Артимович (14 та 7), Пелипейко (8 та 16), Шемосюк (2 та 21), Липін (2 та 2), Чорнолоз (2 та 1), Кузьмінець (1 та 0).

У турнірній таблиці лідирують харківський «Авантаж-Політехнік», луцький «Волиньбакет» та севастопольській «Мусон» — по 61 пункту. Наш БК-93 «Пульсар-ШВСМ» на п’ятому місці — 54 очки.

Результати решти ігор: «Авіастар» (Запоріжжя) — «Волиньбаскет» (Луцьк) — 73:85 та 100:81, «Кремінь» (Кременчук) — «Авантаж-Політехнік» (Харків) — 94:81 та 65:98, «Коксохім-Сталь» (Алчевськ) — «Спортліцей» (Біла Церква) — 20:0 та 20:0, «Тернопіль-ТНЕУ» (Тернопіль) — «Вінницькі зубри» — 81:88 та 66:76.