У Рівному відкрили польський візовий центр

Апрель 17 15:20 2012

Сьогодні в Рівному (вул. С.Петлюри, 22) відкрили пункт прийому візових анкет до Польщі. Він почне працювати з 18 квітня.

Відкриваючи візовий центр у Рівному Надзвичайний і Повноважний посол Республіки Польща в Україні Генрик Літвін повідомив, що ця установа надасть переваги для громадян (їм не доведеться їздити до Луцька, у візовому центрі документи можна буде подати швидше), а також модернізує та полегшить роботу консульської установи Республіки Польща в Луцьку.

Представники місцевої влади наголосили, що відкриття центру буде вигідним для мешканців області, адже за візами до польського консульства вони звертаються часто. Нині в області є 32 підприємства з польським капіталом, студенти навчаються у польських вишах, громадяни часто подорожують до Польщі.

Такі центри вже відкриті в 9 українських містах, за кілька місяців планують відкрити ще 5. Цей центр так само як і інші польські візові центри обслуговуватиме компанія «VFS Global» (Індія), яка стала переможцем відповідного тендеру. Вона діє в Україні з 2007 року і обслуговує візові центри 14 країн.
Загалом же компанія працює в 65 країнах, де обслуговує понад 500 візових центрів.

Візовий центр у Рівному працюватиме з понеділка до п’ятниці з 08.30 до 15.30. Тут обслуговуватимуть мешканців Рівненської і Волинської областей. Документи прийматимуть за попереднім записом. Термін їх розгляду — сім днів. У приміщенні центру можна буде сфотографуватися, зробити ксерокопію, придбати страховий поліс та здійснити банківські платежі.
Послуги візового центру платні — 19,5 євро (205 гривень). Вартість шенгенської візи 35 євро, національної — 20 євро.

Громадяни, які не бажають скористатися послугами візового центру можуть як і раніше звертатися до генерального консульства Республіки Польща в Луцьку.

Попередній запис до візового центру та отримання консультацій за телефонами:
(0-44)5945496, (0-32) 2351776, (0-50) 1179053

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.