Три роки ув’язнення за втрату пам’яті

Апрель 12 16:25 2012

Конфлікт між сільськими молодиками закінчився для одного з них трьома роками позбавлення волі. Саме такий фінал у кримінальній історії, що сталася у листопаді 2011 року.

Тоді до Зарічненського райвідділу міліції надійшло повідомлення про бійку, яка сталася в селі Локниця на території господарства одного з місцевих жителів. Як стало відомо пізніше, того дня Юрій попросив декількох сусідів допомогти йому по господарству. Близько 15 години до них приєднався 24-річний «захмелілий» Анатолій. Між чоловіками зав’язалася суперечка, яка згодом переросла в бійку, в ході якої 27-річний Ігор вдарив непроханого гостя по обличчю. Після цього останній заспокоївся, відійшов в сторону і присів на землю. Через деякий час чоловіки підійшли до нього, аби запитати як він себе почуває, але він був уже без свідомості. Тоді Анатолія завезли в Зарічненську лікарню, у якій лікарі повідомили, що в хлопця тяжка травма голови і тому потрібна термінова операція в обласному центрі. Після тривалого лікування Анатолій й досі не пам’ятає, за яких обставин отримав травму.

— За висновком експерта, потерпілому заподіяно тілесні ушкодження у вигляді: важка черепно-мозкова травма, забій головного мозку, набряк головного мозку, судомний синдром, внутрішньо-мозкова гематома, які відносяться до тяжких тілесних ушкоджень, — зазначив начальник Зарічненського РВ УМВС Леонід Масовець. — За частиною 1 статті 121 КК України (спричинення тяжких тілесних ушкоджень, що є небезпечними у момент заподіяння), було порушено кримінальну справу.

Нещодавно крапку в цій історії поставив Зарічненський районний суд, засудивши Ігоря до трьох років позбавлення волі.

В поле зору правоохоронців Ігор потрапив вперше, але зважаючи на важкість скоєного діяння чоловік найближчі три роки проведе за ґратами.

Марина ПОЛЮХОВИЧ, Зарічненський РВ УМВС

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.