Спортивний тиждень

Апрель 11 17:23 2012

Софія Ковалець виборола черговий трофей. У хорватському Шибенику рівнянка разом із шведкою Меландер виграла тенісний турнір ITF. У фінальному поєдинку українсько-шведський дует здолав угорсько-німецьких суперниць. Призовий фонд змагань становить 10 000 доларів.

Чергову перемогу в чемпіонаті Іспанії з баскетболу здобула «Валенсія», за яку виступає рівнянин Сергій Ліщук. Екс-пульсарівець після травми коліна повернувся на майданчик і допоміг своїй команді здолати «Ховентуд» (90:67). Сергій за 19 хвилин набрав 11 очок і здійснив сім підбирань.

Бердянська «Чайка-ДЮСШ-5» скористалася переносом ігор рівненського «Сузір’я-НУВГП-ОСДЮШОР» і очолила турнірну таблицю команд, які борються за 7-14-те місця першості України з баскетболу серед жінок у першій лізі. У лідера 41 очко. На три менше у підопічних Валерія Жартуна і дві гри в запасі. Вже 19-20 квітня рівнянки матимуть можливість повернути втрачене: в Рівному наша команда прийматиме БК «Миколаїв». Результати ігор: «ОНМУ-Водник» – «Хмельницький» – 61:39 і 64:38, «Чайка-ДЮСШ-5» – «Полтавщина» – 84:46 і 77:58.

У турецькому Трабзоні збірна України з легкої атлетики посіла друге місце в матчевій зустрічі команд Туреччини, Білорусі та України. Свій доробок у загальний результат принесла рівнянка Катерина Климюк (тренер Валерій Дубіч). Вона була першою на дистанції 400 метрів і перемогла в складі естафети (100х200х300х400 метрів). У загальному заліку першими були господарі.

Рівненська ОСДЮШОР (директор Сергій Шемосюк) перемогла в першості області з легкої атлетики серед шкіл ДЮСШ Міністерства освіти. Друге місце посіла Володимирецька ДЮСШ і на третьому місці – Сарненська ДЮСШ.

Триває спартакіада вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації. У змаганнях із баскетболу були сильніші юнаки Технічного колежу НУВГП. Друге і третє місця відповідно вибороли спортсмени Рівненського коледжу економіки та бізнесу і Рівненський автотранспортний технікум НУВГП.