Сміттєвий тариф знову змінили

Апрель 11 14:10 2012

У черговий раз за останні кілька місяців у Рівному змінюють вартість вивезення сміття. Цього разу об’єднали в один три нових тарифи, затверджені на початку року: на вивезення твердих побутових, великогабаритних та ремонтних відходів.

Завдяки цьому у квитанціях, які отримують мешканці, ця послуга вказуватиметься одним рядком, простіше буде нараховувати субсидії, зазначив начальник управління житлово-комунального господарства Іван Гема.

Рішення набуде чинності тоді, коли плата за вивезення сміття буде виведена зі
структури квартплати. А це станеться в найближчі місяці, — запевнив чиновник.
Зміни торкнуться обох підприємств, що надають послуги з вивезення сміття – комунального КАТП-1728 та приватного «Санком».

Нагадаємо, наприкінці 2011 року в Рівному вирішили вивести сміттєвий тариф із структури квартплати. Однак, невдовзі рішення відклали через зміни в законодавстві, які зобов’язували окремо визначити плату за вивезення твердих побутових, великогабаритних і ремонтних відходів. Тариф диференціювали, а тепер знову об’єднали в один – за вивезення побутових відходів. Плату нараховуватимуть на кожного мешканця.

Для ТОВ «Санком» нова вартість становитиме 5,36 гривні з однієї людини за місяць, у тому числі 4,23 гривні за вивезення твердих побутових відходів, 0,54 гривні – за великогабаритні і 0,59 – за ремонтні відходи. Для КАТП-1728 новий тариф на копійку більший – 5,37 гривні з людини за місяць.

Наталія КОРКОШ

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.