Підписали мирову угоду

Апрель 11 18:19 2012

Із нічиєї розпочав завершальне виїзне турне чемпіонату України з баскетболу у вищій лізі БК-93 «Пульсар-ШВСМ». Рівняни в Запоріжжі розійшлися миром із місцевим «Авіастаром» – першого ігрового дня святкували перемогу гості (85:62), а другого сильнішими були господарі (99:67).

Запорізькі баскетболісти стримали підопічних Михайла Переверзія в першій половині першого матчу. Після великої перерви БК-93 «Пульсар-ШВСМ» взяв ініціативу до своїх рук. «Авіастар» не чекав такої спритності від суперника і не зумів переломити небажаний для них перебіг подій. Фінальний свисток зафіксував упевнену перемогу рівнян – 85:62 (20:20, 14:17, 23:13, 28:12).

На жаль, продовжити безпрограшну серію не вдалося. Господарі зробили висновок із програної зустрічі. Повторна гра показала перевагу запорізької команди. Після рівного протиборства у першій десятихвилинці господарі зламали опір рівнян. Збільшуючи різницю в кожній із чвертей, «Авіастар» узяв реванш у повторній грі – 99:67 (21:21, 25:10, 29:18, 24:18).

Найрезультативнішими у складі гостей стали: Коровяков (23 очки першого ігрового дня і 21 – другого), Шемосюк – 19 і 11, Артимович – 14 і 10, Кузьмінець – 10 і 3, Ворнік – 7 і 14, Пелипейко – 7 і 5, Гусаківський – 5 і 1, Липін – 0 і 2.

Результати решти ігор: «Спортліцей» – «Кремінь» – 71:69 і 60:87, «Тернопіль-ТНЕУ» – «Мусон» – 47:100 і 64:113, «Волиньбаскет» – «Аванта-Політехнік» – 80:82 і 89:87

У турнірній таблиці лідирує «Авантаж» – 58 очок. На одне менше у севастопольського «Мусона». Саме із севастопольцями проведуть наступні ігри рівняни (у п’ятницю, 12 квітня і суботу, 13 квітня).
У доробку БК-93 «Пульсар-ШВСМ» – 52 пункти і 5-те місце в турнірній таблиці.