Великодній подарунок зібрав майже шість тисяч гривень

Апрель 11 15:52 2012

Благодійну виставку-ярмарок «Великодній подарунок» організували минулого тижня в Рівному. Кошти збирали для потреб спеціального центру для інвалідів дитинства.

На майдані Незалежності упродовж дня продавали великодню атрибутику, вишивки, картини, екібани, м’які іграшки, листівки, сувеніри, мило ручної роботи. Особливістю виставки стало те, що на продаж були виставлені роботи виготовлені переважно дітьми та підлітками з особливими потребами. Їх підтримали вихованці підліткових клубів, художньої школи, Палацу дітей та молоді, міського центру творчості учнівської молоді, НВК №№ 1 та 12.

Організатори виставки мали на меті показати, що діти з особливими потребами можуть і люблять творити і мають гарні роботи.

Рівняни достойно оцінили творчі здібності дітей, оскільки було зібрано 5 тисяч 855 гривень. Ці кошти будуть спрямовані на потреби інвалідів дитинства. Зокрема, на ремонт приміщення, в якому невдовзі планують відкрити дозвіллєвий центр для таких дітей. Він дозволив би дітям вирватися з замкненого простору їхніх помешкань, дав би шанс на спілкування з однолітками, спільні заняття творчістю, освоєння нових навиків та вмінь.

Ксенія БОЙКО

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.