Інформаційний бюлетень

Апрель 10 14:58 2012

Управління комунальною власністю Рівненської міської ради повідомляє, що оголошує прийом заяв на аукціон з приватизації нежитлового приміщення за адресою: м. Рівне, вул. Симона Петлюри, 8/5 загальною площею 25,7 кв. м.

Початкова ціна продажу об’єкта – 82500 грн, ПДВ – 16500 грн, з ПДВ – 99000 грн. Сума застави – 9900 грн, у т.ч. ПДВ.

Умови продажу та експлуатації об’єкта: утримання об’єкта та прилеглої території в належному санітарно-технічному стані; питання землекористування вирішується покупцем самостійно в порядку, встановленому чинним законодавством; якщо об’єкт приватизації відчужується покупцем, то умови договору зберігають чинність для нового власника, згідно із законодавством; оплата за об’єкт приватизації проводиться в національній валюті України; укладення договорів на комунальні послуги та на спільне користування прилеглою територією з експлуатаційними організаціями; забезпечення доступу до систем тепло-, водо- та енергопостачання експлуатаційним організаціям; покупець відшкодовує витрати, пов’язані з підготовкою об’єкта до продажу та проведення аукціону, а також витрати, пов’язані із проведенням експертної оцінки об’єкта, який виставляється на аукціон; подальше використання нежитлового приміщення вирішує покупець відповідно до чинного законодавства, крім розміщення в ньому об’єктів виробничого призначення, закладів грального бізнесу, інтерактивних та інтернет-клубів; протягом 30-ти календарних днів з моменту нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу внести платежі за придбаний об’єкт шляхом безготівкового перерахування на обумовлений договором рахунок.

Умови участі в аукціоні. З моменту опублікування повідомлення управління комунальною власністю надає можливість усім особам, які бажають взяти участь в аукціоні, отримати консультації з питань проведення аукціону, ознайомитися з об’єктом приватизації. Управління комунальною власністю забезпечує рівні умови участі в аукціоні всіх заявників та дотримання конфіденційності інформації, що міститься в поданих матеріалах.

Для участі в аукціоні заявники подають до управління комунальною власністю: заяву на участь в аукціоні; копії платіжних документів про сплату реєстраційного внеску (17 грн) і застави 9900 грн, у т.ч. ПДВ (10% від початкової ціни); інформацію про заявника: згоду заявника виконувати умови продажу об’єкта.

Для юридичної особи разом із заявою подаються такі документи: інформація про банківські рахунки, з яких буде проведено оплату за об’єкт приватизації; нотаріально посвідчені копії установчих документів (статут, положення, установчий договір (за наявності); виписка з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; для фізичної особи – копія документа, що посвідчує особу, довідка органу державної податкової служби про подану декларацію про майновий стан і доходи (податкова декларація), для фізичної особи-підприємця – додатково нотаріально посвідчена копія виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Застава в розмірі 10-ти відсотків від початкової ціни продажу вноситься покупцем на р/р 37326006001012 управління комунальною власністю в ГУДКСУ Рівненської області, МФО 833017, код 26259563.

Плата за реєстрацію заяви в розмірі 17 грн для участі в аукціоні вноситься на р/р 31418544700002 місцевого бюджету м. Рівне, код бюджетної класифікації 24060300 в ГУДКСУ Рівненської області, МФО 833017, код 38012714.

Після закінчення аукціону внесені покупцями грошові кошти у розмірі 10% початкової ціни продажу об’єкта у десятиденний строк повертаються учасникам, які не стали переможцями аукціону. Покупцеві, який став переможцем аукціону, застава зараховується при остаточному розрахунку за об’єкт приватизації.

Переможцю аукціону, який відмовився від підписання протоколу аукціону або укладення договору купівлі-продажу об’єкта, грошові кошти в розмірі 10% початкової вартості продажу об’єкта, внесені учасником для участі в аукціоні, не повертаються.

Кінцевий термін прийому заяв – 07.05.2012 до 17.15 в управлінні комунальною власністю за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 12-а, каб. 211.

Аукціон з приватизації нежитлового приміщення відбудеться за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 12-а, зал засідань міськвиконкому (3-ій поверх) 11.05.2012 о 10.00. Реєстрація учасників аукціону відбудеться за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 12-а, каб. 211 з 9.00 до 9.45.

У разі невідповідності документів вимогам чинного законодавства, а також у разі подання неповного пакета документів заявник, як учасник аукціону, не реєструється і до участі в аукціоні не допускається. Покупець має право відкликати свою заяву до кінцевого терміну прийому заяв, повідомивши про це письмово за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 12-а, каб. 211. Контактний телефон 22-58-95.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.