Маленькому Віталику з Рівного потрібна допомога на шосту операцію

Апрель 10 09:50 2012

Завдяки спільним зусиллям небайдужих людей, трирічному Віталику взимку зробили операцію із вживлення імплантатів замість лобної кістки. На початку березня хлопчик повернувся до Рівного і розпочав курс реабілітації, але раптове погіршення все змінило. Замість реабілітацї Віталика чекає ще одна операція – вже шоста.

Лікарі збираються усунути недоліки й ускладнення після встановлених імплантатів і за потребою втановити шунтуючи систему для запобігання наслідків гіпертензії.

Нагадаємо, Віталику при народженні лікарі поставили страшний діагноз – краніостеноз. З 2009р. по 2012р. хлопчик переніс 4 складні операції (кілька трепанацій черепа, крововилив з наслідками парезу), на це пішли всі заощадження родини. Минулоріч завдяки небайдужим людям матері вдалося зібрати кошти для придбання німецьких імплантатів та проведення 5-ї операції в київській лікарні Інституту нейрохірургії ім. Ромоданова.

Та сталося непередбачуване – пластинка-імплантант потребує корекції, у Віталика з’явились гіпертонічні симптоми, субатрофія зорового нерва обох очей. Термінова операція запланована на найближчий час!

Ми знову звертаємось до всіх небайдужих – допоможіть врятувати маленького Віталика, який так любить життя і так за нього бореться!

Як допомогти:
Мама Віталика – Зінич Наталія Володимирівна , тел. 097-471-83-88
м. Рівне АТ „ЕРСТЕ Банк”
Ідентифікаційний код: 3007315486
МФО 380009
Р/р 26256000005131

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.